Finansowanie dla firm i bez zbędnych formalności

Finansowanie dla firm i bez zbędnych formalności

Finansowanie dla firm i bez zbędnych formalności

Wiele firm, nie tylko polskich często boryka się z problemami z utrzymaniem płynności finansowej. Obecna sytuacja związana z pandemią przysparza dodatkowych problemów. Firmy są zmuszane do całkowitego wstrzymania działalności lub jej ograniczenia. Niewiele branż może powiedzieć, że koronawirus nie wpłynął negatywnie na ich finanse i dotychczasowe funkcjonowanie. Co zrobić, żeby zachować wspomnianą płynność? Warto rozważyć skorzystanie z oferty pozabankowego finansowania dla firm od PragmaGO®.

Dlaczego warto?

PragmaGO® jeszcze na długo przed wprowadzeniem obostrzeń całkowicie przeniosła swoje usługi do strefy online. Ograniczenia w możliwości przemieszczania się czy limity osób obsługiwanych np. w placówkach nie wpłynęły w żaden sposób na realizację, czy też jakość oferowanych przez PragmaGO® usług. Klient może wygodnie i bezpiecznie wypełnić wniosek ze swojego domu czy biura. Nie potrzebna jest też sterta papierowych dokumentów czy skomplikowanych umów. Co więcej, wniosek można złożyć w dowolny dzień o dowolnej godzinie. Nie trzeba stać w kolejce i czekać aż otworzą biuro.

Jaką usługę wybrać?

Chcesz sfinansować faktury, które wystawiasz na swoich odbiorców? Do wyboru masz dwie możliwość – faktoring online oraz finansowanie pojedynczych faktur, dzięki którym szybko zyskasz dostęp do gotówki. Faktoring to rozwiązanie dla firm, które współpracują ze stałymi odbiorcami. Po złożeniu i akceptacji wniosku klient otrzymuje limit, w ramach którego może zgłaszać do finansowanie kolejne faktury wystawiane na uprzednio zgłoszone firmy. W momencie np. zakończenia współpracy z jednym z odbiorców można go usunąć za pośrednictwem Strefy Klienta i dodać w jego miejsce nowego.

Chcesz wiedzieć więcej o faktoringu i poznać jego rodzaje? Wejdź na https://pragmago.pl/porada/faktoring/

Finansowanie pojedynczych faktur warto wybrać w dwóch przypadkach – kiedy nie chcesz wiązać się stałą umową lub Twoja działalność opiera się na niepowtarzalnych zleceniach. Warto wspomnieć także, że aby sfinansować faktury na kolejnych odbiorców nie ma konieczności wypełniania każdorazowo całego formularza. PragmaGO® wychodząc naprzeciw wszystkim klientom, nawet tym finansującym pojedyncze faktury, udostępnia wygodną Strefę Klienta.

Dla tych, którzy potrzebują zrobić zakupy, ale nie mają w danym momencie gotówki, również przygotowane zostało odpowiednie rozwiązanie, jakim jest finansowanie zakupów. Fakturę kosztową w zależności od potrzeb możesz rozłożyć na wygodne raty – od 3 do 12.

Wszystkie formularze są proste, składają się z czterech korków i wymagają podania tylko niezbędnych danych oraz w przypadku finansowania faktur i zakupów odpowiednich dokumentów potwierdzających transakcję.

Proste i szybkie finansowanie

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy potrzebują szybkiego dostępu do gotówki, powinni rozważyć skorzystanie z finansowania dla firm od PragmaGO®. Koszty poszczególnych usług można sprawdzić na stronie za pomocą specjalnych kalkulatorów. Dodatkowo przesyłane są po złożeniu wniosku wraz z warunkami finansowania, dzięki czemu unikniesz nieprzyjemnej niespodzianki związanej z ukrytymi czy zbyt wysokimi opłatami. Klienci faktoringu online otrzymują również ubezpieczenie odbiorców GRATIS.

Dodaj komentarz