Jak może Ci pomóc agencja marketingowa social media?

Jak może Ci pomóc agencja marketingowa social media?

Prowadzisz młodą firmę, która próbuje odnaleźć się w silnie konkurencyjnych realiach kanałów społecznościowych? A może rozkręcasz swoją markę osobistą i szukasz nowych sposobów na trafne docieranie z ofertą do odbiorców? To jedne z licznych zadań, które może od Ciebie przejąć agencja marketingowa social media.

Agencja marketingowa social media zadba o filary Twojego biznesu

Przede wszystkim, dzięki współpracy z agencją marketingową social media, Twoje działania nabiorą precyzyjnie określonego kierunku. Stworzenie strategii obejmuje m.in. nakreślenie Persony Marketingowej, wybranie odpowiednich kanałów społecznościowych czy zaproponowanie wartości, które stoją za marką.

Dzięki strategii można docierać do celnie określonej grupy odbiorczej i troszczyć się o jej indywidualne potrzeby. Kolejnymi etapami współpracy będzie zaopiekowanie się takimi obszarami, jak:

 • skuteczna reklama online,
 • niebanalne kreacje graficzne,
 • przemyślane działania organiczne,
 • współprace z influencerami, których obserwują Twoi klienci.

Komunikacja w mediach społecznościowych to coś więcej niż komentarze, udostepnienia i lajki. Synergia wymienionych działań daje gigantyczne możliwości rozwoju biznesu, a także pozwala na wybicie się z ofertą na rynku oraz stworzenie silnej, zaangażowanej społeczności skupionej wokół marki.

Agencja marketingowa social media a współprace

Jednym z kluczowych zadań współczesnego marketingu jest wymiana doświadczeń, system poleceń oraz docieranie z ofertą do społeczności skupionej wokół influencerów. Wszystkie te obszary zyskują na skuteczności, dzięki udanym współpracom.

Agencja marketingowa social media może zaopiekować się zarówno współpracami długofalowymi – z osobami, które staną się ambasadorami Twojej marki, jak i krótkotrwałymi relacjami biznesowymi z liderami opinii w Twojej branży.

Działania te mogą polegać na nagrywaniu podcastu z zaproszonymi gośćmi, publikowania recenzji Twoich usług na mediach społecznościowych influencera czy innych kreatywnych przedsięwzięciach, wspierających kampanie sprzedażowe oraz wizerunkowe.

Szukasz agencji social media? Postaw na Frank&Greg

Frank&Greg to agencja marketingowa social media z Wrocławia, którą tworzą doświadczeni pasjonaci nowych mediów m.in. specjaliści od marketingu, graficy, fotografowie czy monterzy wideo. Dzięki połączeniu wielu obszarów działań, możesz liczyć na możliwie najefektywniejszą pracę. Jakie obowiązki mogą od Ciebie przejąć specjaliści? W ofercie agencji znajdziesz takie usługi, jak:

 • stworzenie strategii komunikacyjnej i wizualnej dla Twojej marki,
 • działania organiczne na wybranych kanałach społecznościowych,
 • współprace z influencerami i autorytetami w Twojej branży,
 • uruchomienie skutecznych, płatnych kampanii reklamowych,
 • nagrywanie podcastów z zaproszonymi gośćmi,
 • przykuwające wzrok sesje produktowe,
 • prowadzenie live’ów z wydarzeń, działań zakulisowych czy prezentacji oferty,
 • publikacja e-booków.

Agencję marketingową social media Frank&Greg wyróżnia koncentracja na mierzalnych efektach działań, partnerskie podejście i niebanalne kreacje na kanałach społecznościowych, takich jak: Facebook, Instagram, YouTube czy LinkedIn. Już dziś wypełnij Brief na https://frankandgreg.com/ z informacją o Twoich potrzebach i wznieś swoją firmę na wyżyny!

Dodaj komentarz