Szkolenie z Excela Wrocław – VBA-EXCEL

Szkolenie z Excela Wrocław – VBA-EXCEL

Szkolenie z Excela Wrocław

Szkolenie z Excela Wrocław staje się coraz bardziej popularne i nic w tym dziwnego. W sieci można znaleźć oferty pracy, w których jedynym wymaganiem jest zaawansowana umiejętność posługiwania się jakże potężnym narzędziem, którym jest Excel. Jeśli chcesz wyróżniać się na rynku pracy lub myślisz o przebranżowieniu to szkolenie z arkuszu kalkulacyjnego jest dla Ciebie.

Szkolenie z Excela Wrocław – dlaczego warto?

Z roku na rok powstają nowe programy do przetwarzania danych, lecz nieustannym liderem w tej dziedzinie jest Microsoft Excel. Powiązane jest to z faktem, że program ten używany jest w Europie od lat, a jego obsługi uczymy się już od wczesnych lat szkolnych. Co więcej, styczność z nim nie kończy się po zakończeniu nauki, bowiem w wielu branżach jest on bardzo popularny.

Niestety, program nauczania programu Excel w szkole nie zawiera wielu zaawansowanych i wymaganych przez rynek pracy funkcji. Wiele osób błędni myśli, że umiejętność używania Microsoft Excel kończy się na podstawowych funkcjach takich jak obliczanie średniej czy sumy. Rynek pracy pokazuje, że taka wiedza jest niewystarczająca, więc warto w tej dziedzinie się dokształcić i udać na szkolenie z Excela.

Microsoft Excel = szansa na nową, lepszą pracę

Coraz częściej można spotkać w sieci oferty pracy, w których wymagania opierają się o znajomość w stopniu zaawansowanym programu Microsoft Excel oraz analityczne myślenie. Związane jest to z faktem, że pozwala on na obliczanie naprawdę bardzo skomplikowanych obliczeń, a nawet automatyzację. Co więcej, oferuje także wizualizację danych na przeróżne sposoby np. tabele przestawne, wykresy kombi, czy radarowe. Szkolenie z Excela może być dobrym pomysłem dla osób, które rozpoczynają dopiero swoją karierę na rynku pracy, a także dla tych, którzy myślą nad przebranżowieniem.

Szkolenie z Excela we Wrocławiu – zapisy trwają!

Jeśli po przeczytaniu tego artykułu zastanawiasz się gdzie wybrać się na szkolenie z Excela, to warto wybrać profesjonalistów w tej dziedzinie. Szkolenie z Excela Wrocław przeprowadza Firma VBA-EXCEL z Wrocławia oferuje szkolenia na trzech poziomach: kurs podstawowy, kurs średnio zaawansowany oraz kurs zaawansowany. Co więcej, warto zapisać się na wszystkie, ponieważ wtedy cena całego pakietu wynosi 1900 złotych brutto! Warto wspomnieć, że kursy są realizowane w weekendy i trwają dwa dni, więc osoby uczące lub pracujące mogą w nich uczestniczyć. Najbliższy kurs podstawowy startuje 27 października, a liczba miejsc jest ograniczona, więc warto zapisać się już teraz!

Dodaj komentarz