Moduły, integracje i modyfikacje niezbędne do prowadzenia sklepu internetowego od X13

Moduły, integracje i modyfikacje niezbędne do prowadzenia sklepu internetowego od X13

Współczesny konsument coraz chętniej dokonuje wszelkich niezbędnych zakupów za pośrednictwem internetu. Z tego powodu prowadzenie sprzedaży online stało się dziś zakupowym standardem dla małych i dużych firm. Aby jednak przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów, dobrze jest zadbać o dokupienie różnych modułów, integracji, czy modyfikacji, które ułatwią sprzedającemu prowadzenie wirtualnej sprzedaży.

Zakup dodatkowego modułu, integracji, czy modyfikacji to wygoda wpływająca na zysk

Działające na rynku platformy oferują sprzedającym różne udogodnienia. Mają one ułatwić wykonywanie wszelkich czynności związanych z zachęceniem klientów do skorzystania z Twojej oferty. Nie wszystkie z dostępnych funkcji pozwalają jednak spełniać nieco ambitniejsze sprzedażowe cele. Wówczas konieczne staje się korzystanie ze specjalnych modułów, integracji, czy modyfikacji, które umożliwią wygodniejsze zarządzanie wirtualnym sklepem.

Są to najczęściej moduły, które umożliwiają atrakcyjną prezentację produktów i mogą dotyczyć m.in.:

  • konwersji zdjęć do nowego formatu WebP;
  • integrację Shopee z PrestaShop;
  • prezentację 30-dniowej historii ceny produktu;
  • atrakcyjnego prezentowania produktów z kolekcji;
  • pakowania zamówień z obsługą czytnika kodów;
  • dodawanie pod ofertą najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi (FAQ).

Na rynku pełno jest różnorodnych modułów, integracji, czy modyfikacji. Nie każde jednak działają. Najgorzej jest wtedy, gdy zakupiony moduł tuż po uruchomieniu rozwala Ci cały sklep. Ważne jest zatem znalezienie firmy, która oferuje wysokiej jakości moduły, które nie zaszkodzą Twojej firmie.

Bezpieczne zamawianie dobrych modułów, integracji i modyfikacji jako priorytet w X13

W prowadzeniu internetowej sprzedaży nie można pozwolić sobie na błędy związane z nieodpowiednim zakupem modułów, wszelkich integracji, czy modyfikacji. Przed podjęciem się tak ważnej inwestycji, konieczne jest zweryfikowanie firmy, która oferuje takie udogodnienia.

W tym celu warto w pierwszej kolejności zwracać uwagę na opinie krążące w sieci, zwłaszcza rekomendacje innych sprzedawców. Znaczenie ma również jakość sprzedawanych produktów, szybkość ich dostawy, czy darmowe aktualizacje raz zakupionych produktów.

Moduły, integracje, czy modyfikacje spełniające takie cechy znajdziesz w sklepie internetowym X13, który jako polska firma stawia na najlepsze rozwiązania i niezawodną pomoc. W ofercie X13 znajdziesz ponad 140 dodatków, które pomogą uzyskać wymarzony, sprzedażowy sukces.

Dodaj komentarz