Intymne masaże tantryczne – posprzątaj swoje wnętrze

Intymne masaże tantryczne – posprzątaj swoje wnętrze

Dlaczego niektórzy ludzie są zmęczeni samym sobą? Dlaczego sami siebie nie lubią, nie tolerują i nie akceptują takimi jakimi są. Uważają siebie za gorszych, innych niż pozostali, zamykają się w sobie, swoich czarnych wizjach i smutkach codziennego życia. Nie potrafią odnaleźć nadziei, blasku życia, swojego światełka, które pokaże im drogę do odnalezienia prawdziwego siebie, swojej siły i mocy.

Czasem nienawidzimy siebie, swojego ciała. Chcielibyśmy czasem móc odczepić swoje kończyny, wymienić je na nowe, inne, przeszkadzają nam one, nie możemy na siebie patrzeć, lub patrzymy z niezrozumianą pogardą, niechęcią. Czasem jesteśmy sami dla siebie brudni i odpychający.

Trudy życia, traumy, ciężkie przejścia w życiu i bagaż złych lub tragicznych doświadczeń, wywierają na wielu osobach ogromne piętno. Spychają ich nie raz w otchłań rozpaczy, ale też lęku, niemocy, poczucia niskiej wartości i braku wiary w siebie. Wypaleni, bez energii, snujemy się z dnia na dzień powtarzając w kółko te same smutne czynności. Czas mija, życie upływa, a my tkwimy trawieni bezsilnością i traumami, nie mogąc wyrwać się z tych złych emocji.

Czy naprawdę nie ma nadziei na zmianę?

Owszem jest! Co zatem można zrobić? Posprzątać swoje wnętrze! Ogarnąć i poukładać wszystko na nowo, zrobić generalny porządek. Tak jak robimy porządki w domu, tak samo musimy posprzątać swój umysł, duszę, przewartościować wiele spraw na nowo. Musimy się uzdrowić i odrodzić czasem na nowo mentalnie, psychicznie, duchowo, spojrzeć na nowo na świat.

Tak, takie generalnie porządki powinniśmy zrobić jak najszybciej, jeśli czujemy że coś jest z nami nie tak, że coś nam w głębi nas samych przeszkadza, dręczy, odbiera energię i chęci do życia, bycia sobą i kochania samego siebie i otoczenia.

Zastanawiasz się zapewne jak możesz tego dokonać, jak zrobić generalne porządki z samym sobą?

Jest na to proste, a zarazem niezwykle skuteczne rozwiązanie – Tantra, masaże tantryczne ceremonie intymnych masaży tantrycznych, wykonywanych przez doświadczoną i dyplomowaną mistrzynię Tantry. Takie sesje jakie odbywają się np. w Świątyni Tantry Kala Luna Temple, pomogą Ci odnaleźć siebie, nauczyć się siebie na nowo, wydobyć i skierować energię w odpowiednie miejsca, zobaczyć swoje piękno i na nowo pokochać siebie, odrzucić pogardę i nietolerancję wobec własnego ja.

Możesz spojrzeć na siebie na nowo, zobaczyć piękno siebie i swojego ciała, na nowo je pokochać, pokochać siebie, rozpalić energię, a złe emocje odrzucić i na zawsze odseparować od siebie.

To jest właśnie posprzątanie swojego wnętrza.

Masaż miejsc intymnych – Yoni i Lingam

Intymność może mieć różne znaczenia. Dla jednego intymność będzie odnosiła się jedynie do cielesności, do życia płciowego, miejsc intymnych. Dla innych intymność, to także sfera duchowa, emocjonalna, wspomnienia i przeżycia, które są ściśle związane z daną osobą i są dla niej intymne i osobiste. Te dwie sfery intymne związane z cielesnością i miejscami intymnymi, oraz intymnymi przeżyciami i emocjami, mogą się ściśle ze sobą łączyć. Jeżeli emocje i przeżycia są negatywne, związane ze złą przeszłością, złym dotykiem, przemocą i innymi tragediami, mogą blokować skutecznie tę drugą – cielesną sferę intymności. Takie blokady, wpływają negatywnie na związki i relacje z partnerem, psują i utrudniają życie, odbierają radość do życia i normalnego funkcjonowania.

Masaż Yoni i masaż Lingam to ceremonie, w których poprzez ciało, możesz wejść w kontakt z własną duszą. Możesz głęboko wejść w głąb samej lub samego siebie, zjednoczyć swe ciało fizyczne, intymne ze swoją duszą. Ten masaż miejsc intymnych pozwala kobiecie w pełni odnowić kontakt ze swą kobiecością, unerwić swe intymne miejsca, otworzyć się na poczucie dotyku, odrzucić blokady  i bariery. Mężczyźnie zaś, masaż Lingam ofiarowuje możliwość skupienia się na samym sobie, swoich emocjach, doznaniach, przeżyciach intymnych, na poczuciu bycia mężczyzną obdarowanym i przyjmującym masaż.

Przyjdź, sprawdź, poczuj się uczczonym i obdarowanym. Doznaj mocy i czucia, ożywienia przez Święty Dotyk. Poznaj prawdziwą moc tradycyjnej Tantry.

Regularne ceremonie masaży tantrycznych wzmacniają ich dobroczynne i uzdrawiające działanie  poprzez moc Energii Kundalini. Zatem aby w pełni doświadczyć i otrzymać to, co mogą nam takie sesje zaoferować, warto jest poddać się kilkukrotnie tantrycznym ceremoniom masaży.

Podczas takich ceremonii, to Ty decydujesz o tym, co się wydarzy i nic tam nie będzie działo się poza ustalone przez Ciebie granice. Może już kiedyś uczestniczyłeś w ceremonii masażu tantrycznego, a może będzie to twój pierwszy raz. Nie musisz się tym przejmować, wszystkiego się dowiesz na miejscu i zostaniesz poprowadzony podczas całej ceremonii przez doświadczoną mistrzynię, z którą doświadczysz tego, czego być może nie doświadczyłeś jeszcze nigdy w swoim życiu.

(artykuł sponsorowany)

Dodaj komentarz