Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta – czyli co kupić na gwiazdkę aby kogoś naprawdę uszczęśliwić?

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta – czyli co kupić na gwiazdkę aby kogoś naprawdę uszczęśliwić?

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta - czyli co kupić na gwiazdkę aby kogoś naprawdę uszczęśliwić?

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas i warto go spędzić razem z całą rodzin. Już w okresie przedświątecznym rozpoczynamy przygotowania do tego dużego wydarzenia w ciągu roku. Keksy, pierniki, śledziki i pierożki to tylko część z niezapomnianych, przepysznych świątecznych specjałów.

Oprócz tych magicznych, pachnących potraw w święta uwielbiamy być obdarowywani prezentami jak również dawać je naszym najbliższym. Istnieje jednak pewne, ale, a mianowicie fakt, że co roku przed świętami miliony ludzi zastanawiają się co kupić swoim bliskim, aby ich naprawdę uszczęśliwić.Oto kilka propozycji:

Co dla mamy?

Mama jest wyjątkową osobą,  dlatego tez prezent dla niej powinien być wyjątkowy i fantastyczny. Do kupna takiej rzeczy warto przygotować się już wcześniej i zaoszczędzić “trochę grosza”. Do świątecznych, sztandarowych propozycji dla mamy czy tez innych kobiet należą:

  • ładne, eleganckie rajstopy – taki prezent przyda się każdej kobiecie, szczególnie jeśli będzie naprawdę wyróżniał się z pośród innych tego typu części garderoby, czyli będzie po prostu oryginalny.
  • perfumy – warto zadbać o to aby naprawdę się spodobały i wywołały uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.
  • książki – ten rodzaj prezentu docenią wszystkie książkowe mole. Długie wieczory z filiżanką herbaty i ciekawą literaturą to przecież prawdziwa przyjemność!
  • ubrania – z tym prezentem należy dobrze pomyśleć jeśli chodzi o rozmiar. Jednak biorąc pod uwagę, że domownicy z reguły są sobie bliscy, nie powinno być tu dużego problemu
  • Inne, np. kurs języka, którego dana osoba zawsze chciała się nauczyć, zestaw do szydełkowania lub robienia na drutach albo inny “pochłaniacz” czasu, który umili każdemu życie.

Co dla taty?

Tata równie nie powinien być zapomniany podczas robienia świątecznych zakupów z prezentami. Jednak czym obdarować naszego rodziciela, aby sprawić mu przyjemność. Oto kilka propozycji:

  • sztandarowym prezentem są: krawat i skarpetki, jeżeli jednak chcemy być bardziej oryginalni, można się pokusić o ładny, skórzany pasek lub zegarem. Jest to propozycja o nieco większym nakładzie cenowym, jeżeli jednak stać nas na to – nie warto oszczędzać na rodzicach.
  • książka. Ojcowie też czytają książki. Jeżeli jednak nie mamy pomysłu na tytuł książki dla naszego taty, można go delikatnie podpytać co go na dany moment interesuje.
  • zestaw modeli do składania. Jeśli nasi rodzice są już na emeryturze, z pewnością mają trochę wolnego czasu. w takim przypadku dobrze jest kupić coś, co zajmie naszą bliską osobę, podczas długich, zimowych wieczorów i sprawi trochę frajdy.
  • woda kolońska, perfumy, zestaw kosmetyków – to propozycja standardowa, kiedy nic innego nie przychodzi nam do głowy. Taki prezent przyda się każdemu i z pewnością wywoła uśmiech na twarzy jeśli trafimy w odpowiedni zapach.
  • Film na DVD. To dobra propozycja dla kinomanów. Jeżeli nasz tata chciałby obejrzeć jakiś nowy film, dobrze będzie kupić mu właśnie płytę z pożądanym filmem.

Życzymy udanych zakupów i wielu  uśmiechów w Święta. Warto sprawić by były niezapomniane!

Dodatkowe informacje

Ministerstwo Gadżetów w swoim sklepie internetowym oferuje ciekawe pomysły na prezent – zobacz, co możesz znaleźć w różnych kategoriach.

Dodaj komentarz