Jaką pościel hotelową wybrać, żeby zadowolić gości? 

Jaką pościel hotelową wybrać, żeby zadowolić gości? 

Na standard hotelu składa się wiele czynników. Jest to między innymi lokalizacja, wysoka jakość obsługi, dobre jedzenie, wystrój pomieszczeń itp. Choć mogłoby się wydawać, że w tym wszystkim pościel ma małe znaczenie, to jest zupełnie inaczej. Jaką pościel hotelową wybrać, żeby zadowolić gości? Zobacz, na co zwrócić uwagę przy wyborze pościeli hotelowej. 

Kryteria wyboru pościeli hotelowej – producent pościeli hotelowej

Hotele nie bez powodu przywiązują dużą wagę do wystroju wnętrz. Przekłada się on bowiem na odczucia gości i standard obiektu. Nie da się zaprzeczyć, że z większą chęcią wybierzemy estetycznie urządzony pokój. Wystrój wnętrza odgrywa więc najistotniejszą rolę w pozyskiwaniu klientów i zdobywaniu ich zaufania. Nieodłącznym elementem każdego pokoju hotelowego jest pościel. Nie wystarczy jednak, żeby tylko była świeża i wyprana. Kluczowy jest także odpowiedni materiał, kolor, wzór itp. Pościel hotelowa jest inwestycją na lata, na której nie warto oszczędzać, jeśli zależy nam na komforcie gości. 

Z racji jednak na charakter działalności, jaką jest hotel, pościel hotelowa najczęściej jest rodzajem pościeli przemysłowej. Oznacza to, że musi być wytrzymała, odporna na częste pranie, maglowanie, prasowanie i wiele innych czynności, które są często powtarzane. Ponadto pościel hotelowa powinna się odpowiednio prezentować. Jaką pościel hotelową wybrać – producent pościeli hotelowej

Kolor i materiał pościeli hotelowej 

Pościel hotelowa najczęściej jest dostępna w kolorze białym. Choć mogłoby się wydawać, że biała pościel będzie najtrudniejsza w utrzymaniu, to jest to najbardziej praktyczne i neutralne rozwiązanie. Biała pościel hotelowa pasuje do każdego wnętrza, jest minimalistyczna i estetyczna. Z kolei odpowiednio dobrany materiał pozwala na bezproblemowe wywabianie plam. Co więcej, kolor biały kojarzy się z czystością, sterylnością i elegancją. A właśnie te cechy są najbardziej pożądane przez gości hotelowych. 

Biała pościel idealnie wkomponuje się w wystrój pomieszczenia, niezależnie od stylistyki wnętrza. Doskonale sprawdzi się zarówno, w nowoczesnych, jak i klasycznych pokojach hotelowych. Czy to znaczy, że kolorowa pościel w hotelu nie ma miejsca? Nie do końca. Na kolorową i wzorzystą pościel możesz postawić, jeśli urządzasz hotel tematycznie. Takie rozwiązanie sprawdzi się w hotelach butikowych o indywidualnym i oryginalnym designie. Pamiętaj także, żeby dobrać kołdrę do rozmiaru łóżka. Nie może być ona ani za mała, ani za duża.

Dodaj komentarz