Polecani prawnicy od upadłości konsumenckiej – lista

Polecani prawnicy od upadłości konsumenckiej – lista

Upadłość konsumencka to stan, w którym osoba obciążona długami, wnioskuje o ich ponowne rozłożenie na raty, redukcję lub umorzenie. Taki proces jest długotrwały i wymaga zaangażowania odpowiedniej kancelarii zajmującej się upadłością konsumencką. Często zdecydowanie się na tego rodzaju krok może pomóc nam wyjść ze spirali długów i rozpocząć nowe życie.

Kancelarie upadłości konsumenckiej w Warszawie

W kwestii upadłości konsumenckiej warto zaznaczyć, że od 2020 sąd, który wydaje zgodę na przeprowadzenie procesu, nie sprawdza już powodu popadnięcia w długi. Otrzymanie statusu upadłości wydaje się więc prostsze, jednak nadal wymaga pomocy specjalnej kancelarii. Wielu dobrych prawników ma swoje siedziby w stolicy. W Warszawie na pewno warto skorzystać z usług jeden z tych kancelarii:

  • Kancelaria Adwokacka Michał Hajduk – to firma mająca placówkę w samej Warszawie, ale także we Wrocławiu i Katowicach. Doświadczony prawnik od upadłości konsumenckiej Michał Hajduk to ekspert, który zajmuje się kwestiami upadłości od momentu wprowadzenia tego terminu do polskiego prawa. Kancelaria udziela także porad odnośnie postępowania upadłościowego.
  • Kancelaria Finfocus – to mieszcząca się na Alei Władysława Reymonta firma, która świadczy swoje usługi w zakresie przeprowadzenia pełnego procesu o upadłość konsumencką z naciskiem na całkowite oddłużenie oraz możliwość zawarcia układu z wierzycielami. Świadczy także usługi w zakresie zajęcia komorniczego pensji.
  • Kancelaria Prawna FENIX – zajmuje się edukacją prawno-finansową. Jest to rodzinna firma, która oprócz upadłości, oferuje także inne usługi.

Prawnicy od upadłości konsumenckiej we Wrocławiu

Wrocław to miasto, które posiada wiele interesujących kancelarii prawniczych, w których pracują doświadczeni specjaliści. Oprócz wspomnianej już kancelarii Adwokackiej Michał Hajduk, mieści się tam kilka innych firm, wśród których warto wymienić takie placówki jak:

  • Kancelaria Adwokacka Czyszczoń – firma, która zajmuje się prawem w wielu różnych aspektach, od spraw rozwodowych i separacji, po prawo upadłościowe. Warto zapoznać się z ofertą szerzej i wybrać usługę dla siebie.
  • SP Kancelaria – placówka zajmuje się stricte upadłością konsumencką. Kancelaria oferuje kompleksową pomoc w całym procesie ogłoszenia upadłości konsumenckiej, od skompletowania podstawowych dokumentów, po zaproponowanie możliwych rozwiązań i doprowadzenie sprawy do szczęśliwego finału.

Upadłość konsumencka na Śląsku

Również w aglomeracji śląskiej znajduje się sporo kancelarii, które pomagają klientom wyjść z długów. Jeśli masz problem z rosnącym zadłużeniem, warto skontaktować się jedną z wymienionych niżej kancelarii:

  • Adwokat Radosław Paulewicz – kancelaria mieści się w Katowicach i zajmuje się głównie prawem spółek oraz doradztwem prawnym firm w kryzysie. Oprócz prawa gospodarczego adwokat zajmuje się także osobami prywatnymi, między innymi właśnie wspierając je w procesie upadłości konsumenckiej, w którym to ma spore doświadczenie.
  • Kazus Kancelaria Prawno-Podatkowa – firma zajmuje się poradami prawnymi i przeprowadzaniem spraw sądowych w kwestiach prawa gospodarczego, budowlanego, autorskiego czy cywilnego, jednak dużą część jej działań zajmuje właśnie upadłość konsumencka. Firma znajduje się w Rudzie Śląskiej.

Dodaj komentarz