Organizujesz imprezę masową? Postaw na nowoczesny telebim reklamowy

Organizujesz imprezę masową? Postaw na nowoczesny telebim reklamowy

Nośnik LED to instalacja, która stanowi obecnie jeden z kluczowych elementów przy organizacji imprez masowych. Telebim efektownie rozświetli całą przestrzeń, skupiając uwagę przybyłych gości na wyświetlanych przez Ciebie treściach. Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj najważniejsze funkcjonalności nowoczesnych ekranów ledowych.

Telebim LED – modułowa konstrukcja i wyjątkowa głębia kolorów

Nowoczesne ekrany ledowe cechują się przede wszystkim praktyczną, modułową budową. Producenci oferują nośniki, które mogą zostać w pełni dopasowane do potrzeb klienta. Ekrany posiadają niewielką gramaturę – waga metra kwadratowego telebimu nie przekracza 25 kilogramów.

Co równie ważne, nośniki bazują na specjalnej technologii mini-LED, dzięki której wyświetlany obraz wyróżnia się zachwycającą głębią kolorów, która jest nieosiągalna dla tradycyjnych projektorów.

Szukasz telebimu, który pomoże Ci w prezentowaniu materiałów reklamowo-informacyjnych, nie blokując jednocześnie dostępu do światła słonecznego? Dobrym rozwiązaniem może okazać się transparentny ekran o wysokiej przezierności, który dostępy jest w wersji indoor, outdoor oraz semi-outdoor.

Kluczowe funkcjonalności w telebimach typu rental

Ekrany w wersji rental wyróżniają się kabinetową budową, dzięki czemu nośnik może być wielokrotnie montowany i demontowany w dowolnym miejscu. Urządzenie wykonane jest z lekkich stopów metali, które wyposażane są dodatkowo w specjalistyczne mocowania i gniazda zasilania.

Telebimy mogą przybierać różne kształty – łączone są one pod różnym kątem, dzięki czemu klient może uzyskać nośnik płaski, wypukły, falisty czy wklęsły.

Czym wyróżniają się telebimy zewnętrzne?

Producenci oferują ekrany LED w różnych wariantach, przeznaczone do montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Telebim outdoorowy to doskonałe rozwiązanie w przypadku imprez plenerowych, np. festynów, pikników i targów tematycznych.

Nośniki cechują się długą żywotnością – dzięki wysokiej jakości materiałom pozostają one odporne nawet na najbardziej intensywne opady. Co równie ważne, telebimy mogą zostać dodatkowo wyposażone w specjalne regulatory jasności, które pomogą Ci dopasować moc świecenia lamp do panującej pory dnia.

Oprawa eventów? Zaufaj specjalistom z Flexvision

Planując organizację eventu, warto odpowiednio wcześniej zadbać o wysokiej jakości sprzęty audio-wideo, które pomogą Ci w prezentowaniu różnorodnych treści reklamowo-informacyjnych. Eksperci z firmy Flexvision oferują nowoczesne telebimy LED, które mogą zostać zamontowane zarówno wewnątrz budynku, jak i na jego fasadzie. Odwiedź stronę producenta – flexvision.pl – i poznaj pełnię funkcjonalności wielkopowierzchniowych ekranów ledowych.

Dodaj komentarz