Pudła archiwizacyjne – zobacz jak prawidłowo przechowywać dokumenty

Pudła archiwizacyjne – zobacz jak prawidłowo przechowywać dokumenty

Dobrze wiemy, jak ważnym jest umiejętne przechowywanie ważnych dokumentów. Niezależnie, czy są to wyniki badań, umowy, gwarancje, czy ważne faktury, każde z tych dokumentów należy przechowywać w odpowiedni sposób. W przypadku prac biurowych ilość faktur i umów może być zadziwiająco duża. Część z tych dokumentów należy przechowywać latami, bez konieczności przeglądania ich na co dzień. Warto zatem postawić na dobrą organizację, aby w przypadku potrzeby zajrzenia do jakichś dokumentów, nie musieć sprawdzać sterty dokumentów, a mieć do nich dostęp od ręki!

Masz dużo dokumentów, ale nie wiesz jak je przechowywać?

Poznaj popularne rozwiązanie do organizacji i przechowywania dokumentów – pudła archiwalne. W naszej gamie produktów znajdziesz zarówno zbiorcze opakowania, oraz trójwarstwowe i niesamowicie wytrzymałe opakowania pojedyncze.

Zbiorcze opakowania pozwalają na umieszczenie wewnątrz siebie mniejszych pudeł archiwizacyjnych. Aby dokumenty były podzielone na odpowiednie kategorie, polecamy wykorzystać kolorowe pudła archiwizacyjne. Wtedy bez problemu można opracować system kolorów, tym samym dopasowując dokumenty danej kategorii do konkretnego koloru.

Boisz się, że nie zapamiętasz, kolorów poszczególnej kategorii? Nic się nie martw, nasze pudła archiwizacyjne stworzone są z tektury, co umożliwia pisanie po nich markerem. Dla nadania większej estetyki, możesz zamiast markera użyć do tego etykiet samoprzylepnych, które również znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Poznaj zalety pudeł archiwizacyjnych!

Segregacja dokumentów na bieżąco, oraz ich archiwizacja pozytywnie wpłyną na organizację pracy Twojej firmy. Pamiętaj, że wiele dokumentów, w warunkach złego przechowywania może wypłowieć! Aby tego uniknąć postaw na pudła archiwizacyjne. Poniżej znajdziesz ich zalety:

  • Stworzone z trójwarstwowej tektury falowanej, która zapewnia wytrzymałość i pozwala na przechowywanie do 1000 kartek.
  • Wykorzystanie kartonów w różnych kolorach pozwala na segregację dokumentów kategoriami, co zdecydowanie ułatwia organizację.
  • Tekturowa faktura umożliwia opisanie kategorii dokumentów.
  • Łatwość segregacji oraz estetyczny wygląd

Już teraz sprawdź naszą ofertę i wybierz idealny wariant pudeł archiwalnych dla Ciebie i Twojej firmy! W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa możesz wybrać na pojedyncze pudła lub postawić na zbiorcze opakowania. Wszelkie informacje znajdziesz na stronie: www.neopak.pl

Dodaj komentarz