Obstawianie zakładów będzie teraz dużo prostsze

Obstawianie zakładów będzie teraz dużo prostsze

Kiedyś zakłady bukmacherskie obstawiało się stacjonarnie w punktach. Jak spóźniłeś się przed zamknięciem to miałeś pecha i nie zawarłeś zakładu – dziś to już przeszłość wszystko można zrobić online i dowolnej chwili także na żywo.

Jedne zakłady cieszą się większą popularnością inne mniejszą ale wybór jest ogromy i nie ma znaczenia, czy jest to piłka nożna, hokej, wyścigi konne, koszykówka, tenis, żużel czy może tak egzotyczne dyscypliny jak golf, pesapallo, krykiet czy snooker. By podnieść adrenalinę i przeżywać większe emocje coraz więcej osób decyduje się na obstawianie zakładów na żywo w wersji online.

Jak analizować zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie to nieodłączną częścią sportu dla wielu kibiców z całego świata, a dzięki dostępowi online może z nich skorzystać coraz więcej osób. Tak że w Polsce rośnie grupa ludzi grających online. Rozmowy o wydarzeniach sportowych to norma, ale normą stają się również pogawędki o zakładach sportowych i dzielenie się swoimi wynikami. Jest wiele grup w internecie gdzie grający wymieniają się swoimi typami oraz doświadczeniami i dzięki temu mają większe szanse na wygraną.

By wygrywać trzeba mieć trochę szczęścia lub bardzo dokładnie analizować dane, a najlepiej mieć jedno i drugie. Szczęścia nie da się wyćwiczyć ale nad analiza można popracować. Nigdy nie należy zapominać że zakłady bukmacherskie to ogromne ryzyko i można stracić swoje pieniądze. Zatem ważne jest pozyskanie przynajmniej podstawowej wiedzy by zminimalizować ryzyko porażki. Nie każdy lubi matematykę ale poznanie danych o zawodnikach i rozgrywkach pomogą nam w ocenie. Do tego przychodzą z pomocą różne serwisy prezentujące takie dane, dobrym przykładem może być Sofascore dostępna zarówno na telefon jak i smartfona. Do tego warto śledzić dyscyplinę którą zamierzamy obstawiać, takie dane jak kontuzje, pauzowanie kluczowego zawodnika czy nawet pogoda mogą mieć wpływ na końcowy rezultat.

Dodatkowo gdy gramy pod presją czasu lub kierujemy się emocjami a nie danymi, możemy pominąć jakiś ważny czynnik, który może mieć wpływ na wynik.

Jeśli chcemy minimalizować to ryzyko możemy zainteresować się stronami lub aplikacjami na smartfona, które pozwalają nam lepiej zaplanować nasze ruchy i ograniczyć ryzyko do minimum. Taki przykładem może być strona Typerplus, gdzie grono specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakładach podają własne typy oraz analizy bukmacherskie. Każdego dnia publikowane są na niej dziesiątki typów w oparciu o rzetelne analizy. Strona udostępnia też wszystkie informacje potrzebne do zawarcia takiego zakładu (to dla osób zaczynających dopiero przygodę z zakładami).

Co zyskujemy korzystając z tej usługi, z pewnością zaoszczędzimy mnóstwo czasu na szukanie odpowiedniego zakładu i późniejszą analizę. To profesjonaliści za nas szukają atrakcyjnych i w miarę bezpiecznych zakładów, udostępniają informacje i dane tak byś mógł podjąć trafną decyzję. Dla osób zaczynających i z wiedzą podstawową o grach takie porady od osób które znają się na rzeczy i od wielu lat analizują gry bukmacherskie będzie to bardzo cenna wiedza. Pamiętaj że takie analizy przygotowuje grupa ekspertów co daje im przewagę gdyż robiąc analizę samemu nie zawsze jesteśmy w stanie pomyśleć o wszystkich aspektach, które mają wpływ na końcowy rezultat.

Takie analizy można wykorzystać 1 do 1 lub na ich podstawie stworzyć własną strategię, która pomoże nam lepiej, mądrzej ocenić ryzyko. Jeśli interesuje cię analiza innych gier np. karcianych można skorzystać z aplikacji do grania w pokera na smartfonach, gdzie ilość danych do analizy jest ogromna i każda pomoc się przyda.

Założenie konta na portalu Typer Plus jest zupełnie darmowe. Po rejestracji natychmiast dostajemy dostęp do typów z różnych kategorii. W ramach dostępu dla każdego zarejestrowanego użytkownika mamy podgląd takich opcji jak: Najlepsze AKO, Typ dnia, Aktualne konkursy, Valuebety, Taśmy, 3-dniowy przegląd typów.

Korzystając z prognoz ekspertów z branży będziesz mógł tworzyć własne zakłady, które będą opatrzone mniejszym ryzykiem gdy robimy to z biegu kierując się ulubioną drużyną lepszą chwilową dyspozycją lub po prostu sugestią która nie ma żadnych oparć w danych, raz takie podejście może się udać ale jeśli chcemy grać regularnie warto minimalizować ryzyko zwłaszcza że inwestujemy w to swoje zarobione pieniądze.

Zalety portalu Typer Plus

Dostęp do analiz wielu ekspertów i profesjonalistów znających się na swoim fachu. Będziesz dostawać codziennie rano kilkadziesiąt typów. Przy rejestracji należy odpowiedzieć na kilka pytań tak by system mógł ocenić jaki jest twój styl gry i dokładniej dobierać propozycję dla ciebie. Po pełnej rejestracji zyskasz dostęp do 12 tyś analiz i typów rocznie. Informację będzie otrzymywać automatycznie np. przez Whatsapp lub na skrzynkę pocztową co kto woli pełna wygoda. Korzystanie z takich serwisów i aplikacji na smartfona jest łatwe i dostępne dla każdego.

Dodaj komentarz