Usługi taksówkarskie dla firm w Serocku

Usługi taksówkarskie dla firm w Serocku

Taxi Serock

Jeśli organizujesz swoim pracownikom konferencje bądź szkolenia w hotelach w Serocku warto zadbać o szybki i bezpieczny transport oraz obsługę logistyczną już prowadzonych szkoleń. Jednym z najlepszych i najbardziej kompleksowych rozwiązań jest wynajęcie taksówki biznesowej, która dowiezie pracowników na miejsce oraz zapewni obsługę logistyki całego przedsięwzięcia.

Taxi w Serocku

W Serocku siedziby ma kilka firm taksówkarskich. Jedną z nich jest całodobowe Taxi Serock 24h oferujące swoje usługi bez względu na dzień tygodnia, także w niedziele i święta.  Firma ta oferuje kompleksowe usługi taxi dla biznesu, między innymi transport osób i mienia, zakupy na telefon z dostawą do hotelu, transport przesyłek priorytetowych i dokumentów. Taksówki w Serocku zamówić można telefonicznie bądź udając się bezpośrednio na postój taxi, który mieści się przy ulicy Nasielskiej.

Usługi Taxi dla biznesu

Podstawową ofertą każdej firmy zajmującej się przewozem jest transport osób i mienia, jednak przed taksówką biznesową stawia się wyższe wymagania co do jakości oferowanych usług. Kursy biznesowe powinny być przeprowadzane za pomocą specjalnie przygotowanych do tego celu dużych (przynajmniej 7 osobowych) pojazdów. Oprócz usług podstawowych porządna firma taksówkarska powinna oferować dowóz ciepłego jedzenia do hotelu czy zrobienie szybkich zakupów w najbliższym supermarkecie oraz odprowadzanie firmowych pojazdów bądź odbiór bagaży z lotnisk i dworców. Solidne firmy taksówkarskie takie jak Taxi Serock 24h kursują całodobowo, nie ma więc problemu z zamówieniem kursu przez telefon bądź Internet 24h na dobę siedem dni w tygodniu również w święta.

Taksówki z okolicy Serocka obsługują hotele między innymi Narvil czy hotel Warszawianka w Jachrance. Dowiozą cię także do restauracji takich jak Złoty Lin, a jeśli wolisz zostać w hotelu pojadą odebrać zamówiony przez ciebie ciepły posiłek i w kilka minut dostarczą ci go pod drzwi twojego pokoju.

Cennik przewozów oraz płatności bezgotówkowe.

Ceny przewozów osób i mienia zaczynają się od 3zł za kilometr, jednak z uwagi na to, że każda sytuacja jest inna, warto ustalić cenę indywidualnie dla danego przejazdu. W ofercie biznesowej istnieje także możliwość określenia abonamentu bądź rozliczenia pod koniec okresu rozliczeniowego wyłącznie za przejechane kilometry. Bez względu na sposób uiszczania opłaty warto sprawdzić cennik kursów taxi w Serocku i orientacyjnie określić, ile przyjdzie nam zapłacić za przejazd między wybranymi miejscowościami. Za transport z Warszawy do Serocka zapłacimy od 100 do 200zł zależnie od godziny i dnia, w którym będziemy się przemieszczać.

Płatności bezgotówkowe obsługiwane są przy pomocy elektronicznych mobilnych terminali płatniczy, które obecnie są standardem i można znaleźć je na wyposażeniu większości taksówek. Terminal umożliwia płacenie wszystkimi bardziej znanymi kartami takimi jak Visa czy Master-Card. Opłaty dokonywać możemy nie tylko za sam kurs, ale również za usługi dodatkowe takie jak zakupy na telefon czy dowóz listów i paczek.

Dodaj komentarz