Najlepszy pomysł na biznes w 2019

Najlepszy pomysł na biznes w 2019

Najlepszy pomysł na biznes w 2019

Nie masz pomysłu na biznes? Najlepszym rozwiązaniem biznesowym jest taka działalność, która nie absorbuje Cię zbyt mocno i nie pochłania dużo czasu, ani nie wymaga ogromnych nakładów finansowych. Dlatego najlepszym pomysłem na biznes w 2019 roku jest e-biznes, szeroko rozumiany.

Dlaczego e-biznes ma przewagę nad tradycyjnym biznesem?

Wytłumaczę to na przykładzie sklepu odzieżowego, jeśli posiadasz sklep stacjonarny płacisz czynsz za lokal i masz zasięg odbiorców tylko na poziomie lokalnym. Natomiast kiedy otwierasz sklep odzieżowy w sieci internetowej masz zasięg globalny, twoja firma może się rozwijać, możesz mieć klientów z zagranicy i wykonywać zlecenia na ubrania zdalnie przez wytwarzanie ubrań i wysyłanie ich w konkretne miejsce na świecie. Nie ma żadnych ograniczeń, ponadto tak jak wcześniej wspomniałam koszty są niższe nie płacisz za wynajem lokalu. Jeśli nie chcesz nic sprzedawać, możesz zostać freelancerem i zająć się na przykład tłumaczeniami bądź pisaniem testów reklamowych, możesz otworzyć swoja działalność i zatrudniać ludzi, kiedy już zbudujesz bazę klientów. Jednak najlepszy pomysł na biznes to biznes powiązany z tym co nie tylko lubisz, ale kochasz. W tym w czym się czujesz dobrze “miej pracę, którą lubisz, a nie przepracujesz żadnego dnia”. Tak właśnie myślą komicy, którzy są przedsiębiorcami jednocześnie i zatrudniają ludzi na przykład swojego managera. Jeśli lubisz wykonywać rękodzieła i pracować w domu, zajmij się tym. Ważne, abyś odnalazł w sobie talent i determinację. Wytrwałość jest tutaj najważniejsza, bez niej podasz się napotykając pierwszą przeszkodę.  Kochasz kręcić filmy, lubisz robić wywiady, dzięki platformie YouTube.com możesz być kimkolwiek zechcesz i zarabiać na wyświetleniach reklamodawców, ważne abyś zaczął działać i nie bał się dać sobie szansy. Internet stwarza wiele możliwości biznesowych, możesz w sieci promować swoje stacjonarne sklepy obojętnie czy jest to piekarnia, ciastkarnia czy sklep elektryczny.

Pomysł na biznes jest ogrom, o to kilka z nich:

– sklep internetowy

– sklep stacjonarny

– prowadzenie fanpage dla firm

– pisanie tekstów reklamowych

Wszystko zależy jaką osoba jesteś? i czego oczekujesz od życia? Czy chcesz być etatowcem czy wolnym strzelcem, a może przedsiębiorcą? Wszystko zależy od Ciebie, dlatego najpierw się zastanów nad tym, a potem dopasuj do swojego trybu egzystowania pomysł na biznes. Nie ma jednego najlepszego pomysłu na biznes, dla każdego będzie znaczyć to co innego jednak internet warto o tym pamiętać, daje ogrom możliwości.

Dodaj komentarz