Czy wiesz już, czym wyróżnia się dobry program kadrowo-płacowy?

Czy wiesz już, czym wyróżnia się dobry program kadrowo-płacowy?

Oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa stanowi obecnie nieodłączny element organizacji wewnętrznej każdej dużej firmy. Zastanawiasz się nad funkcjonalnościami, które powinien posiadać dobry program kadrowo-płacowy? Korzystasz już z podobnego systemu, lecz nie spełnia on Twoich oczekiwań? Portal programykadrowoplacowe.pl przygotował zestawienie 10 wiodących rozwiązań w zakresie zarządzania procesami wewnętrznymi firmy.

Jak rozpoznać dobry program kadrowo-płacowy?

Przygotowane porównanie zestawiło ze sobą 10 najbardziej znanych rozwiązań HR & Payroll, wykorzystywanych na polskim rynku przez przedstawicieli sektora średnich i dużych przedsiębiorstw z wielu odmiennych branż. Wśród czynników podlegających ocenie znalazła się m.in. ogólna funkcjonalność oraz możliwość dopasowania systemu do swoich oczekiwań. Który z wiodących produktów tego typu można określić jako dobry program kadrowo-płacowy?

Najwyższe miejsce na podium w przygotowanym rankingu zajął system Unit4 Teta. Które aspekty jego funkcjonowania sprawiły, że wyprzedził on pozostałe dostępne na rynku rozwiązania?

W jaki sposób dobry program kadrowo-płacowy wspiera organizację pracy?

Aby dane przedsiębiorstwo mogło sprawnie realizować swoje zobowiązania względem kontrahentów, musi cechować się wydajnym zarządzaniem procesami wewnętrznymi. Odpowiednia organizacja pomaga zaoszczędzić cenne roboczogodziny zarówno specjalistom pracującymi nad produktami czy usługami, jak i pracownikom ds. HR & Payroll. Dobry program kadrowo-płacowy zapewnia wsparcie w obsłudze wniosków pracowniczych oraz procesów finansowych w jednej aplikacji, dostarczając specjalistom danych względem KPI, wynagrodzeń czy zatrudnienia.

Zestawienie programykadrowoplacowe.pl podkreśla, że oferowane przez program Unit4 Teta rozwiązania czynią z niego jedną z najlepszych propozycji dla przedsiębiorstw prywatnych oraz instytucji publicznych, niezależnie od specyfiki danej branży czy sektora gospodarki. Uniwersalność rozwiązania Teta jest zasługą m.in. obecności dedykowanej platformy managerskiej i wdrożeniu samoobsługi pracowniczej, która doskonale sprawdza się w firmach, które nie posiadają jednolitej struktury kadrowej.

Dobry program kadrowo-płacowy jest dostosowany do Twoich potrzeb

Autorzy rankingu podkreślają, jak ważną funkcjonalnością, jaką powinien posiadać dobry program kadrowo-płacowy, jest możliwość wyboru modelu świadczenia usługi. System Unit4 Teta jest dostępny zarówno w modelu Software as a Service, jak i On-Premise. Co więcej, firma ta świadczy również usługę outsourcingu, zlecając prowadzenie procesów HR & Payroll specjalistom po stronie usługodawcy.

Raz wybrany wariant można w przyszłości zmienić na inny, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat możliwości, jakimi powinien cechować się dobry program kadrowo-płacowy? Odwiedź stronę internetową Unit4 Teta i dowiedz się, na jakie unikalne rozwiązania może liczyć Twoje przedsiębiorstwo. Postaw na nowoczesne oprogramowanie HR & Payroll i oszczędzaj cenne roboczogodziny swojego zespołu.

 

Źródło: teta.unit4.com – Producent oprogramowania HR i ERP dla Firm

Dodaj komentarz